Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling
Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling DUK : plastikiniai langai El.paštas : plastikiniai langai
   Apie mus     KOMMERLING     PVC gaminiai     Sudėtinės dalys       Priedai       Garantijos       Kontaktai    
Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling    Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling
Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling
Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling
Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling
Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling

© 2001 - 2024 UAB Statchema

PARTNERIAI


Plastikiniai langai


Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling
Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling

Plastikinių langų rasojimas

Plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling

Plastikiniai langai ir kondensato susidarymas iš lauko pusės

Priežąstis- temperatūros kaita dienos metų (pvz. dienos yra dar pakankamai šiltos, o vakarais smarkiai atšąla). Tokiu atveju ore esanti drėgmė "ieško" šalčiausių vietų ir ant jų kondensuojasi. Tai gali būti žolė, automobilių paviršiai, stogai ir t.t... ir aišku, plastikiniai langai.
Fizikos dėsniai skelbia, kad esant tam tikrai oro temperatūrai ir santykinei drėgmei, yra tam tikras rasos taškas. Rasos taškas - tai temperatūros riba, esant kuriai ant paviršiaus pradeda kondensuotis drėgmė. Kuo paviršius šaltesnis - tuo sparčiau kondensuosis drėgmė.
Kodėl ant plastikinių langų? Kaip Jūs žinote, didžioji dauguma stiklo paketų, siekiant kuo labiau pagerinti jų šilumines charakteristikas, yra gaminami su selektyviniu stiklu ir argono dujomis. Tokie paketai yra labai mažai laidūs šilumai, jų tiesioginė paskirtis - sulaikyti šilumą patalpos viduje ir neišleisti jos į lauką. Kadangi selektyvinė danga "atmuša" šilumą, kuri bando išeiti pro langą, išorinis stiklas, kuris turi tiesioginį kontaktą su lauko oru, yra labai šaltas ir jeigu jo temperatūra pasidaro šaltesnė negu rasos taškas, ant jo automatiškai kondensuojasi drėgmė. Tačiau jeigu pakete yra aliuminio rėmelis, tai prie jo esanti stiklo juosta būna neaprasojus, nes aliuminis yra geras šilumos laidininkas, ir per jį šiluma iš patalpos patenka ant išorinio stiklo, ir sušildo jo kraštą. Stiklo vidurio ir krašto temperatūrų skirtumas gali tesudaryti 0,5-1 laipsnį, bet to užtenka kad drėgmė kondensuotųsi. Taigi, peršasi išvada, kad drėgmė iš lauko gali kondensuotis tik ant kokybiškų stiklo paketų, kurie išleidžia mažai šilumos ir neprišildo išorinio stiklo.
Pavyzdžiui, ar teko matyti aprasojusį ryte automobilį? O gal teko matyt kad tas pats automobilis aprasojo tik iš priekio, o galas sausas? Taigi tie patys fizikiniai procesai ytakoja tiek plastikinių langų, tiek su kitų objektų rasojimą.

Plastikiniai langai ir kondensato susidarymas iš vidinės pusės

Plastikiniai langų iš vidinės pusės rasojimas priklauso nuo:
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling  Oro drėgmės, kuri atsiranda dėl garavimo ir kondensacijos.
Garavimas: per laiko vienetą iš skystos į dujinę būseną pereina daugiau molekulių, negu atvirkščiai.
Kondensacija: per laiko vienetą iš dujinės į skystą būseną pereina daugiau molekulių, negu atvirkščiai.
Esant vienodoms sąlygoms tarp garavimo ir kondensacijos stebima pusiausvyra. Vandens garų kiekis, kuri sugeba priimti oras, priklauso tik nuo jo temperatūros- kuo aukštesnė oro patalpoje temperatūra, tuo aukštesnė prisisotinimo riba.
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling  Rasos taško– tai temperatūra, prie kurios oras, daugiau nebegali priimti drėgmės. Jeigu oras bus atšals dar daugiau, tai prasidės kondensato susidarymas- rasojimas, nes oras nebesugebės išlaikyti vandens. ią drėgmę reikalinga pašalinti į išorę vėdinimo būdu.

Kondensatas susidaro, jeigu kartu su padidinta oro drėgme patalpoje stiklo paketo vidinio paviršiaus temperatūra žymiai mažesnė, negu oro temperatūra patalpoje. Kondensato atsiradimą įtakoja:
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling  didelis augmenijos kiekis patalpoje;
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling  skalbimas ir maisto ruošimas;
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling  neteisingas radiatorių išdėstymas;
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling  gilūs langų angokraščiai, užuolaidos ar žaliuzės, kurie trukdo oro cirkuliacijai.
Kondensato susidarymui nemažą reikšmę, be oro temperatūros ir drėgnumo, turi statybinių detalių paviršių temperatūra. Kondensatas susidaro, kai paviršiaus temperatūra, nusileidžia žemiau rasos taško ir oras, atvėsdamas, nebegali išlaikyti buvusio vandens kiekio.
Įrengus izoliuotus plastikinius langus kondensatas gali pasirodyti ne tik ant vidinių stiklų paviršiaus, kaip buvo kalbama anksčiau, bet ir langų angokraščiuose. iuo atveju pagrindinė kondensato susidarymo priežąstys:
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling  papildomas šilumos srautas;
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling  žema paviršiaus iš patalpos pusės temperatūra.

Kaip atsikratyti drėgmės pertekliaus? Anksčiau perdaug drėgmės buvo šalinama dėka priverstinės ventiliacijos. Dabar, po naujų izoliuotų langų įstatymo, patalpas reikalinga vėdinti keletą kartų per dieną. Pakanka trumpo vėdinimo, kad kambarys prisipildytu šviežio oro, o temperatūra nedaug atšaltų.

Pelėsių atsiradimo priežąstys

Daugelyje gyvenamųjų patalpų nėra geriausias mikroklimatas, susidaro kondensatas, drėksta sienos ir, to pasekoje, atsirada pelėsiai. Pelėsių atsiradimo priežąstys:
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling  Rekonstruojant senus namus ne tik įstatomi nauji langai, bet ir įvykdomas visos šilumos sistemos pakeitimas, todėl mažėja ventiliacijos šaltinių;
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling  Langai užsidaro labai tampriai, iš plyšių daugiau nepučia.
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling  Dingsta kitos priverstinės ventiliavimo galimybės- pakeitus dujines kolonėles vonioje ir virtuvėje dūmų kamine nelieka traukos.

ios problemos sprendimas – dažnesnis vėdinimas! Susidaranti patalpoje drėgmė turi išeiti į išorę, nes daugeliu pelėsių susidarymo atvejų drėgmė patalpoje didesnė, negu leistina.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų rašykite mums elektroniniu paštu info@statchema.lt arba užpildykite užklausimo formą.

Plastikiniai langai

plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling
 
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling
  
Ypatingos nuolaidos!
Iki Birželio 30d!!! UAB Statchema pakeis Jūsų langus ir pades sumažinti sąskaitas už šildymą.
 
Skaityti daugiau...
 
Išpardavimas!!!
Sandėlyje esančių Kommerling plastikinių langų, durų ir stiklo paketų išpardavimas. Kodėl parduodame pigiau???
 
Skaityti daugiau...

plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling

plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling
 
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling
Plastikinių langų kaina | Plastikinių langų išpardavimas | Langai | Langai kainos | Durys | Durys kaina | Plastikiniai langai | Plastikinės durys | Plastikiniai langai akcijos | Plastikinių langų kainos | Plastikiniai langai nuolaidos | Plastikiniai langai kainos | Plastikiniai langai išpardavimas | Plastikiniai langai kaina
 
plastikiniai langai, plastikinės durys, Kommerling